Szőke Judit SzuperWMN

Szőke Judit, alapítványunk igazgatója civil különdíjas lett a WMN magazin első születésnapján rendezett SzuperWMN díjátadón. “… az ország legbátrabb nőit kerestük. Olyan nőket, akikben óriási adag kurázsi lobog. Olyan nőket, akik túl tudtak lépni saját magukon, hogy valami olyasmit hozzanak létre, ami másokon segít, ami inspiráló, példamutató mindannyiunk számára. És amihez bátorság kell, erő és áldozatvállalás.” WMN

Dr. Both Emőke, a BAGázs Közhasznú Egyesület alapítója, a SzuperWMN 2016-os civil fődíjasa. Nagy Mariann, szociálpedagógus, a medgyesi gyermekotthon vezetője és Fodor Ágnes, Vakok és Gyengénlátók Közép-Magyarországi Regionális Egyesületének elnöke a SzuperWMN-díj civil második helyezettjei. 2016 SzuperWMN-díjasa közéleti kategóriában: Sándor Mária ápolónő, a Magyarország a Magyar Egészségügyért Társaság alapítója. A SzuperWMN-díj közéleti kategóriájának további jelöltei: Ámon Ada környezetvédő, Péterfy-Novák Éva író, Pataki Ági producer, Hosszú Katinka úszó.

Gratulálunk a díjazottaknak, jelölteknek és boldog születésnapot WMN magazinnak!

Hozzászólások lezárva.