kelt.: 2014-07-07 12:05:48 - <<< vissza

[caption id="attachment_2021" align="alignleft" width="300"] Tiszaszentmárton akkor[/caption]

[caption id="attachment_2009" align="alignright" width="300"] Tiszaszentmárton most Fotó: Cservenyák Katalin[/caption]

Tiszaszentmártonról, szociális szövetkezet alakításról, sikerekről és nehézségekről ír a Magyar Narancs most megjelent cikkében. Az alapítványunk két éve kamatmentes hitellel támogatja a Pap Imréjék mezőgazdasági projektjeit, ?maximálisan meg vagyok elégedve az alapítvánnyal. Belénk helyezték a bizalmat. Igaz, erre az előző években rá is szolgáltunk? (Pap Imre, részlet a cikkből).

"Szeretnénk meggyőzni az államot, hogy segítse ezeket a kisebb projekteket, hozzon létre számukra hitelalapokat. Úgy látjuk, nem rugalmasak a pályázatok, ha vannak egyáltalán. Nem pont annak és nem pont akkor nyújtanak segítséget, akinek és amikor szüksége van rá.? (Szőke Judit, részlet a cikkből)